Neden Entegrasyon Sistemleri Hizmeti İçin Bizimle Çalışmalısınız?

En başta zorlu ve karışık görünen tüm entegrasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için tek ihtiyacınız olan entegrasyon programı Jet Stok! Çünkü Jet Stok bunu sizler için kolay hâle getirdi. Birden fazla kanalda satış yapan ve entegre hizmetine ihtiyaç duyan herkes için artık Jet Stok var.

İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm satışlarınızın pazaryeri entegrasyonlarında, muhasebe programı entegrasyonlarınızda, e-fatura entegrasyonlarınızda, kargo entegrasyonlarınızda ve e-ticaret entegrasyonlarınızda Jet Stok entegrasyon programı ile entegre işlemlerinizi güvenli ve kolay şekilde tamamlarsınız.

Saniyeler İçinde Entegre

Bütün entegrasyon işlemleriniz jet hızında tamamlanır.

Kolay ve Güvenli İşlem

Karmaşık olmayan tasarımıyla kolay ve güvenli hizmet sunar.

Sorunsuz Senkronizasyon

Ürün, stok, bilgi durumunuz tüm kaynaklarda güncellenir.

Yetkilendirme Sistemi

Tanımladığınız tüm kullanıcıların yetkilerini siz belirlersiniz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Entegrasyon sözcüğü bütünleştirme anlamına gelir. Bu terim e-ticaret sitelerinin farklı sistemler ile uyumlu olarak çalışabilmesi için e-ticaret sitelerinde kullanılır. Her geçen gün dünyada internet kullanımı oranının artması ile beraber ticaret de çevrimiçi hâle gelmiştir. Eğer bir e-ticaret sitesine sahipseniz belli bir bölgeye ya da noktaya satış yapmak yerine müşteri potansiyelinizi artırmış ve geliştirmişsinizdir. Web sitenizde satışını ve pazarlamasını yaptığınız ürünlerinizin, kullandığınız muhasebe programlarının, e-faturalarınızın ve kargo entegrasyonlarınızın tamamlanması ise zamandan kâr etmenizi sağlayacaktır. Yapılan entegrasyonlar ile işlemler daha hızlı gerçekleşirken takibi de daha kolay bir hâle gelir.