Neden Yazılım Danışmanlığı Hizmeti İçin Bizimle Çalışmalısınız?

En son teknolojiye uygun olarak ve sürekli güncellenen dijital duyuruları takip ederek danışmanlığını yaptığımız yazılım çözümlerinde kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kurumsallık

Sistem analizcilerimiz ve tecrübeli yazılımcılarımız tarafından geliştirilen özgün çözümlerle projeye kurumsal bir imaj giydirilir.

Güncel Teknoloji

Gün geçtikçe gelişen teknolojinin ışığında kendini yenilemekte olan bir sirkülasyonda profesyonel yazılım yöntemleri sunulur.

Kullanıcı Beklentileri

Müşterilerin yazılıma ait yaşam döngüsü içinde ihtiyaç duydukları yazılım desteği yeni yöntemlerle kullanıcı beklentilerini karşılar.

Uzman Ekip

Tecrübeli ve uzman ekibimizle yapılan görüşmelerde çıkarılan yol haritası üzerinden projeler aşamalandırılır ve profesyonelce yönetilir.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Yazılım Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

Projelerin ihtiyaç duyduğu alanlar doğrultusunda dışarıdan aldıkları desteğe yazılım danışmanlığı denir. 

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile pek çok yazılım projesine danışmanlık sunduk. Danışmanlığını sağladığımız tüm yazılım hizmetlerinde referanslarımız mutlu müşterilerimizdir. 

Web uygulamaları, masaüstü uygulamaları ve mobil uygulamalarda yazılım danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. 

Yazılım danışmanlığı hizmeti sunduğumuz tüm projelere referanslarımızın yer aldığı “Neler Yaptık?” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

 

2015 yılından beri her geçen gün daha fazla büyüdüğümüz  yazılım teknolojileri sektöründe ilk günden bugüne kadar hizmet vermekteyiz. 

Yazılım danışmanlığı hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için iletişim kanallarımızdan yazılım ekibimize ulaşabilirsiniz. 

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

İhtiyaç duyduğunuz tüm yazılım projeleriniz için uzman ekibimizle rehberlik ve yazılım desteği sunuyoruz. Bir yazılım projesine dair elde edilen başarısızlıklar da başarılar da insan sonucunda oluşur. En son teknolojiye uygun olarak ve sürekli güncellenen dijital duyuruları takip ederek danışmanlığını yaptığımız yazılım çözümlerinde kaliteli hizmet sunuyoruz.