Google Ads (AdWords) | Google Ads (AdWords) Reklam | İstanbul Google Ads (AdWords) Firması

Google'da üst sıralarda yer almanız için uzman ekibimiz sizler için reklamlarınızı planlasın ve yönetsin.

Sizi Arayalım Referanslarımız

Neden Google ADS Kampanyalarınız İçin Bizimle Çalışmalısınız?

Web sitelerinin çoğalması ve milyonlarca insanın büyük bir zaman dilimini internette geçirmeleri sonucunda Google büyük bir reklam pazarı hâline gelmiştir. Bu pazarda işletmenizi ilk sıralara taşımak için Google ADS hizmeti veriyoruz.

Çeşitli Reklam Türleri

Google ADS reklamlarınızı sektörünüzün uygunluğuna göre analiz ediyor ve gerekirse metin şeklinde, gerekirse resim reklamı veya video reklamı şeklinde dijital reklam dünyasına sunuyoruz.

Tek İhtiyacınız Olan Bir Web Sitesi

Google ADS hizmetimizden yararlanmak için bir web sitenizin olması yeterli. Web sitesi hizmeti de sunan Pomelo Soft ile ekstra üyeliklerle uğraşmadan Google ADS reklamlarına sahip olabilirsiniz.

Doğru Hedef Kitle

Yaptığımız periyodik analizler ile sürekli olarak kampanyanızı geliştiriyor ve nokta atışı hedeflemeler ile müşteri kitlelerinizi oluşturarak reklamlarınızın doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz.

İlk Sayfa Garantisi

Yapılan doğru hedeflemeler ve kaliteli reklam içerikleri ile web sayfanızın çok kısa bir süre içerisinde arama sonuçlarında ilk sayfada yer almasının garantisini veriyoruz.

1

Birkaç soruyla bize projenizi anlatın.

2

Size dönüş yapan uzmanlarımız ile görüşün.

3

Teklifimizi değerlendirin ve yazılım dünyasında yerinizi alın.

Referanslarımız

G Plus Clinic
My Safe Card
Evidea
Taze BT
Gather News
Tekne Tur
Merlin Kazanı
Play 4 UK
Thales Pırlanta
Özgür Önder Hukuk Bürosu
Çetinkaya & Önder Hukuk Bürosu
Bozdağ Hukuk Bürosu
Kumluca Hukuk Bürosu
Oto 98
Namlı Oto Expertiz
Eko Kömür
TS Ofis
Düğünüm Şahane
Hal Fiyatları
Radio
Aben Çelik
KKD Uzmanı

Pomelo Soft - Google Ads Hizmeti

Pomelo Soft olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerine profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Fit Image

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulmuş olan projeyi birtakım testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Google Ads (AdWords) Reklam Yönetimi, Google’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bir reklam dünyasıdır. Google Ads (AdWords) ile ürün veya hizmetinizi ilgili kişilere kolayca ulaştırabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz.