Özel Yazılım Geliştirme | Mobil Uygulama Geliştirme | Web Yazılım

Hizmetlerimiz

Pomelo Soft kurumsal web yazılım, özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerine profesyonel destek ve çözümler sunmaktadır.
Yazılım Geliştirme
Yazılım Geliştirme

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birçok işlem daha da kolay ve hızlı hale geldi. Firmalarda bu avantajlardan fazlasıyla faydalanmaya başladı ve bu süreçleri yönetmek için özel yazılım geliştirme ihtiyaçları ortaya çıktı.

Yazılım Geliştirme
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

iOS ve Android gibi cihazlarda kullandığımız programların tümüne mobil uygulama adı verilir. TS Yazılım olarak müşterilerimiz için Android ve iOS Uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Mobil Uygulama
Web Tasarım
Web Tasarım

Web tasarım, internet ortamında sizi temsil eden web siteleridir. Kurumsal Web Tasarım ise kurumsal firmaların internetteki yüzünün profesyonel olarak hazırlanmasıdır. İstanbul Web Tasarım sektörünün önde geldiği iller arasında yerini almıştır.

Web Tasarım
Google Adwords
Google Adwords

Google Adwords Reklam Yönetimi desteğimiz ile artık ürünlerinizi kitlelere uluştırmanızı kolaylaştırıyoruz.

Google Adwords
Web Yazılım
Web Yazılım

İstekleriniz doğrultusunda dizayn edilmiş, son teknolojilerle geliştirilmiş, kolay yönetilebilir ve veri yönetiminizi kolaylaştıran Web yazılım çözümleri sunuyoruz.

Web Yazılım
SEO
SEO

Seo; yani google, bing, yandex vb. arama motorlarının sizin sitenizi daha iyi anlamasını için yapılan çalışmalardır.

SEO
E-Ticaret
E-Ticaret

Ticari faaliyetlerinizi internet ortamına taşımanız ve ürünlerinizi daha geniş pazarlara ulaştırmanız için sizlere kaliteli e-ticaret çözümleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel E-Ticaret yazılımı geliştiriyor ve desteğini sağlıyoruz.

E-Ticaret
Yazılım Danışmanlığı
Yazılım Danışmanlığı

Yazılım desteğine ihtiyacınız varsa Pomelo Soft yanınızda. Ekibiniz yok fakat yazılım yaptırmak istiyorsanız tecrübeli ekibimiz ile size yol haritası oluşturuyoruz. Ekibiniz var fakat yazılımdan istediğiniz performansı alamıyorsanız ekibimiz size çözümler sunar.

Yazılım Danışmanlığı
Outsource
Outsource

Yazılım geliştirirken desteğe ihtiyacınız varsa Pomelo Soft sizlere geçici yada uzun süreli Outsource ekip desteği sağlıyoruz. Uzun süren İK süreçleri ile uğraşmadan hızlıca doğru ekip ve tecrübeli yazılımcılardan destek almaya başlayabilirsiniz.

Outsource
Call Now ButtonHemen Teklif Alın