Kurumsal |Pomelo Soft Kurumsal | Kurumsal Yazılım Firması

Bizi Tanıyın

Pomelo Soft; güncel teknolojileri takip ederek, bu teknolojilerin sunduğu olanakları, her sektör ve her ölçekteki firmalara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktadır.

Pomelo Soft; hızla gelişen teknolojiyi takip ederek, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, güncel teknolojilerle çözümler sunan bir yazılım firmasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız, tüm dünyadaki firmalar için yazılım çözümleri üretmektedir. Müşteri memnuniyetini esas olarak benimseyen firmamız, aynı zamanda çevresel ve toplumsal konularda da duyarlıdır.

5 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren tecrübeli ekibimiz ile sizlere profesyonel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, analiz ediyor ve gerekli görülmesi halinde çözümlerimize dahil ediyoruz.Ekip olarak ihtiyaçlarınızı analiz edip, sizler için en uygun çözümü uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Pomelo Soft; ihtiyaç duyduğunuz çözüme tecrübemiz ve geniş bakış açımızla incelemek ve çözümler geliştirmek.

Günümüzde bilim ve teknoloji hızla gelişmektedir. Bu gelişmeler doğrultusunda ülkemizde teknoloji toplumu olma yolunda hızla ilerlemekte ve çalışmalar yapmaktadır.

Pomelo Soft olarak , sizlere hızla gelişen bu süreçte bu sistemleri daha etkin kullanmanız ve verimli kullanabilmeniz için kurumsal yazılım, web yazılım ve özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak benimseyen TS Yazılım olarak çalışma yaptığımız müşterilerimizle geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisi kurarak kalitesinden taviz vermemektedir.
Arge Çalışmaları
TS Yazılım olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Ekibimiz

Enes ULUTAŞ - Backend Developer
İsmail AYDOĞDU - Backend Developer
Mustafa KIVANÇ KARA - Backend Developer
Turgut UMEÇ - Backend Developer
Umut KURT - Backend Developer
Yusuf ÇEVİK - SEO
Call Now ButtonHemen Teklif Alın