Neden Yazılım Çözümleriniz İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün dijital dünyada meydana gelen değişimler tüm şirketlerin yazılım desteği ile büyüme gereksinimlerini gözle görülür kılıyor. Yazılım çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılımlar sunuyoruz.

Vitrin Görevi

Web tabanlı yazılım çözümleri şirketlerin dijital dünyaya ait vitrinlerini oluşturur. Çoğu vitrinin önünden göz atarak geçeriz ama çok azının karşısında durup onu izleriz. Sizlere izlenebilecek yazılım çözümleri üretiyoruz.

Müşteri İletişimi

Gerçek pazarda dükkanınızı kapadığınız an müşteriler talepte bulunamaz. Ancak dijital pazarda müşteriler tarafından daima ulaşılabilir olursunuz ve bu durum işlerinizi ikiye katlar. Sizlere bu büyük pazarın rekabetine ayak uydurabilecek kalitede yazılım projeleri sağlıyoruz.

Kurumsallık

Yazılım çözümlerimiz sistem analizcilerimiz ve uzman yazılımcılarımız tarafından incelenerek oluşturulur. Detaylı bir haritanın ardından ortaya çıkan özgün çözümler ile güvenilirliğinizi göstererek kurumsal bir imaj kazanırsınız.

Uzman Ekip

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile yapacağınız görüşmede tüm detayları tek tek konuşur ve detaylı yol haritasını çıkarırız. Böylece projenin tüm aşamalarında yapılan görüş alışverişleri ile sizin fikirleriniz de yer almış olur.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Yazılım Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Yazılım geliştirme, bir projenin sıralı işlemler ile düzenli şekilde geliştirilmesi işlemidir.

  1. Gerekli olan yazılımların tanımlanması
  2. Yazılım gereksinimlerinin analiz edilmesi
  3. Analiz edilen yazılım gereksinimlerinin ayrıntılı belirtimi
  4. Yazılımın tasarımı
  5. Programlanması
  6. Test edilmesi
  7. Bakımı

Her fikir değerlidir ve dijital dünyada kendisine bir yer edinmelidir. Teknolojinin gün geçtikçe daha da ilerlediği bu zamanda fikirler yazılım projeleri ile kalıcı hâle getirilir.

Yazılım geliştirme hizmetinin fiyatları projeye göre değişiklik göstermektedir. Özellikler projelere göre değişkenlik gösterir.

Tüm hizmetlerimizin referanslarına “Neler Yaptık?” bağlantısından ulaşarak detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yazılım geliştirme hizmetimize dair detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Teknolojinin değişmesiyle her geçen gün değişen dijital dünyada şirketlerin yazılım desteği alarak büyüme gereksinimleri yadsınamaz. Bir vitrin görevi gören web tabanlı özel yazılım geliştirme çözümleri ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.