Yazılım Geliştirme | Yazılım Geliştirme Firması | Özel Yazılım

Sektörünüze ait geniş çaplı analizler sonucunda uzman ekibimizle şirketinize özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Sizi Arayalım Referanslarımız

Neden Yazılım Çözümleriniz İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün dijital dünyada meydana gelen değişimler tüm şirketlerin yazılım desteği ile büyüme gereksinimlerini gözle görülür kılıyor. Yazılım çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılımlar sunuyoruz.

Vitrin Görevi

Web tabanlı yazılım çözümleri şirketlerin dijital dünyaya ait vitrinlerini oluşturur. Çoğu vitrinin önünden göz atarak geçeriz ama çok azının karşısında durup onu izleriz. Sizlere izlenebilecek yazılım çözümleri üretiyoruz.

Müşteri İletişimi

Gerçek pazarda dükkanınızı kapadığınız an müşteriler talepte bulunamaz. Ancak dijital pazarda müşteriler tarafından daima ulaşılabilir olursunuz ve bu durum işlerinizi ikiye katlar. Sizlere bu büyük pazarın rekabetine ayak uydurabilecek kalitede yazılım projeleri sağlıyoruz.

Kurumsallık

Yazılım çözümlerimiz sistem analizcilerimiz ve uzman yazılımcılarımız tarafından incelenerek oluşturulur. Detaylı bir haritanın ardından ortaya çıkan özgün çözümler ile güvenilirliğinizi göstererek kurumsal bir imaj kazanırsınız.

Uzman Ekip

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile yapacağınız görüşmede tüm detayları tek tek konuşur ve detaylı yol haritasını çıkarırız. Böylece projenin tüm aşamalarında yapılan görüş alışverişleri ile sizin fikirleriniz de yer almış olur.

1

Birkaç soruyla bize projenizi anlatın.

2

Size dönüş yapan uzmanlarımız ile görüşün.

3

Teklifimizi değerlendirin ve yazılım dünyasında yerinizi alın.

Referanslarımız

G Plus Clinic
My Safe Card
Evidea
Taze BT
Gather News
Tekne Tur
Merlin Kazanı
Play 4 UK
Thales Pırlanta
Özgür Önder Hukuk Bürosu
Çetinkaya & Önder Hukuk Bürosu
Bozdağ Hukuk Bürosu
Kumluca Hukuk Bürosu
Oto 98
Namlı Oto Expertiz
Eko Kömür
TS Ofis
Düğünüm Şahane
Hal Fiyatları
Radio
Aben Çelik
KKD Uzmanı

Pomelo Soft - Web Tasarım Ajansı

Pomelo Soft olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerine profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Fit Image

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulmuş olan projeyi birtakım testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Teknolojinin değişmesiyle her geçen gün değişen dijital dünyada şirketlerin yazılım desteği alarak büyüme gereksinimleri yadsınamaz. Bir vitrin görevi gören web tabanlı özel yazılım geliştirme çözümleri ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.