Neden E-Ticaret Hizmeti İçin Bizimle Çalışmalısınız?

Ticari faaliyetlerinizi internet ortamına taşımanız ve ürünlerinizi daha geniş pazarlara ulaştırmanız için sizlere kaliteli e-ticaret çözümleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel e-ticaret yazılımı geliştiriyor ve yazılım desteği sağlıyoruz.

Kurumsallık

Uzman yazılımcılar ile geliştirilen yazılımlarla kurumsal imajınız ve marka bilinirliğiniz özgün çözümlerle ilerler.

Uzman Ekip

Profesyonel ve tecrübeli Pomelo Soft ekibimiz ile tüm adımlar profesyonellikle atılır ve her detay danışıklı olarak ilerletilir.

Müşteri İletişimi

Dijital pazarda sizlere, rekabete ayak uydurabilecek kalitede yazılım projeleri sağlıyoruz.

Esnek Yapı

Sizlere sunduğumuz sınırsız destek ile ihtiyaç duyduğunuz güncellemeleri takip ederek dijital dünyadaki hacminizi artırıyoruz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

E-Ticaret Sıkça Sorulan Sorular

Geleneksel ticaretin dijital ortamda yapılmasına e-ticaret denir. E-ticaret dünyasında zaman ve mekan kısıtlaması yoktur. 

E-ticaret sitesi sahibi olmak fiziki mağaza sahibi olmaya göre hem daha az maliyetlidir hem de zaman ve mekan kısıtlaması olmaması açısından daha fazla müşteriye ulaşılır.

E-ticaret sitesi sahibi olmak için kayıtlı bir firma sahibi olmak zorunludur. Sanal pos kullanımı ve fatura kesimi için bu gereklidir. 

 

Kurmuş olduğumuz e-ticaret sitelerine referanslarımızı eklediğimiz “Neler Yaptık?” sayfasından ulaşabilirsiniz. 

E-ticaret sitesi projeleri hakkında fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

E-ticaret hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan e-ticaret departmanımıza ulaşabilirsiniz. 

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

İnternet ortamı oldukça geniş bir alana sahiptir ve elektronik ticaret (e-ticaret) için son derece uygun bir yapıdadır. E-ticaret kısaca ticaretin sanal aleme dökülmüş halidir.