Neden Mobil Uygulama Hizmeti İçin Bizimle Çalışmalısınız?

Mobil uygulama geliştirme hizmetinin bu denli elzem olduğu dijital dünyada taleplerinizi alıp fikirlerinizi işleme dökmek için Pomelo Soft uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Benzersiz Tasarım

Tasarım noktasında istekleriniz doğrultusunda mobil uygulamanın tasarımı geliştirilir ve bu süreç sizlerin onayları ile ilerler.

Kullanışlı Arayüz

Karmaşıklıktan uzak arayüzler ile mobil uygulamanın her noktada kolay ve kullanışlı olması için kullanışlı arayüzle uygulamanızı yazıyoruz.

Uzman Ekip

Alanında uzman olan tecrübeli ekibimiz ile tüm detaylar netleştirilir ve projenin tüm aşamalarında profesyonel hizmet sunulur.

Hybrid ya da Native

Hangi işletim sisteminde mobil uygulama geliştirmek istediğinize bağlı olarak hem hybrid hem de native mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Sıkça Sorulan Sorular

Mobil uygulama, web sitelerinin ya da projelerin mobil cihazlarda Android ya da iOS işletim sistemlerinin marketlerinden indirilerek kullanılabilirliği sağlanan uygulamaların bütünüdür.

Müşterilerimizin mobil uygulama fikirlerini asla 3. şahıslar ile paylaşmıyor ve müşterilerimiz ile gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz.

Evet. Proje bitiminde tüm kaynak kodlar proje sahiplerine teslim edilir

Mobil uygulama geliştirme hizmetinin fiyatı her projede değişiklik göstermektedir çünkü istenilen özellikler bazında çalışma yürütülür.

Bütün referanslarımıza “Neler Yaptık?” sayfamızdan ulaşıp proje detaylarına ulaşabilirsiniz

Mobil uygulama geliştirme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Mobil cihaz kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Telefon kullanma yaşı ortalamasının 12'ye düştüğü bu zamanda mobil cihazlar ile birçok işlem yapılabilmektedir. Para çekme, ödeme yapma, taksi çağırma, gazete okuma, belge oluşturma, fotoğraf - video düzenlemesi yapma gibi pek çok işlem bir tıkla mümkündür. Elbette bu eylemlerin gerçekleşmesi komut aldıkları mobil uygulamalar sayesindedir.  Restoran, market uygulamalarından tutun da devlete ait uygulamalara kadar her sektörün ve kurumun yer aldığı mobil uygulamalar dünyasında akla gelebilecek envai çeşit uygulama vardır.