Web Tasarım Ajansı | Kurumsal Web Tasarım Ajansı İstanbul | Pomelo Soft

Şirketlerin ya da kişisel girişimlerin dijital ortamda ön plana çıkarması için kullanışlı ve hızlı web tasarımları sunuyoruz.

Sizi Arayalım Referanslarımız

Neden Web Tasarımı Hizmetinde Bizimle Çalışmalısınız?

İş kimliğinizi dijital dünyaya aktarırken köprü görevi gören web tasarımlarında sizin hedefiniz köprü, bizim hedefimiz de köprünün sağlamlığı. Kaliteli ve dayanıklı bir web sitesi için talebinizi uzman ellere bırakın.

Kaliteli İçerik

Özgün işçilikle işinizin duvarını örerken tuğlalar için nitelikli cümlelerden faydalanıyoruz. Hizmetlerinizle sergilediğiniz kaliteyi içi dolu satırlarla pekiştiriyoruz.

Benzersiz Tasarım

Dünyada pek çok duvar vardır ama evinizin duvarlarını farklı kılan size ait olmalarıdır. Benzersiz bir tasarıma sahip web sitesi ile işinizin vitrinini müşterilerinizin benimseyeceği şekilde tasarlıyoruz.

SEO

Çarpıcı tasarımlarla web sitenizi oluştururken arama motorları tarafından da unutulmaz olmasını istiyoruz. SEO uyumlu bir web sitesi ile arama sonuçlarında yükselerek potansiyel müşterileriniz tarafından daha kolay fark edilirsiniz.

Esnek Yapı

Sınırsız destek ve ihtiyaç duyulan güncellemeler ile taş üstüne taş koyuyor ve dijital dünyadaki hacminizi büyütüyoruz.

1

Birkaç soruyla bize projenizi anlatın.

2

Size dönüş yapan uzmanlarımız ile görüşün.

3

Teklifimizi değerlendirin ve yazılım dünyasında yerinizi alın.

Referanslarımız

G Plus Clinic
My Safe Card
Pro Hair Center
Evidea
Taze BT
Gather News
Tekne Tur
Merlin Kazanı
Play 4 UK
Thales Pırlanta
Özgür Önder Hukuk Bürosu
Çetinkaya & Önder Hukuk Bürosu
Bozdağ Hukuk Bürosu
Kumluca Hukuk Bürosu
Oto 98
Namlı Oto Expertiz
Eko Kömür
TS Ofis
Düğünüm Şahane
Hal Fiyatları
Radio
Aben Çelik
KKD Uzmanı
Anatoliam

Pomelo Soft - Web Tasarım Ajansı

Pomelo Soft olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerine profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Fit Image

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulmuş olan projeyi birtakım testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan web siteleri; organizasyonların, kurumların, büyük ve orta ölçekli şirketlerin adeta kimliği niteliğinde. Bu bağlamda her kurumun kendisine ait bir web sitesine sahip olması bir zorunluluk olarak öne çıkıyor. Ayrıca bir siteye sahip olmak yetmediği gibi sitenin doğru bir şekilde optimize edilmesi, site ziyaretçileriyle etkili bir iletişim kurmak için oldukça önemli. Bu noktada web tasarım kavramının, web sitelerinizin doğru bir şekilde yapılandırılabilmesi için kilit rol oynadığını söylemek yanlış olmaz.