Pomelo Soft olarak üzerinde çalıştığımız her projede "Bir işi, işten daha fazlası olarak görmek." anlayışı ile başarılı sonuçlar elde ettik. Çoğu zaman yapmanın sözcüklerden daha çok ses getirdiğine inanarak olmayacak vaatler yerine olabilecek en güzel çözümlerle yazılım çözülümleri isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yazılım projesinin geliştirilme sürecinde sağladığımız bakım ve destek hizmeti ile projeyi teslim ettikten sonra bakım çalışmasına devam ediyoruz. Her geçen gün dijital dünyada boy gösteren güncellemeleri takip ediyoruz.

Hızlı Destek Hizmeti Neden Gereklidir?

Dünyada belli konularda değişikliğe uğrayan tüm olgular teknolojiyi de etkiliyor. Büyük bir salgın sürecinde e-ticaretin kat kat fazla rağbet görmesi buna verilecek en iyi örnektir. Her geçen gün meydana gelen bu değişiklikler çağa yetişmede zorlayabiliyor. Bunun için işi çağa yetişmek olan uzmanlarla çalışmak yazılım çözümü talep eden tüm markaların gereksinimidir. Markaların kendi sektörlerine ilişkin değişiklikleri takip etmeleri ve buna göre harekete geçmeleri gerekirken sektör dışı olgularla ilgilenmek zaman kaybı yaratır. Zaman ise hiçbir şeyin satın alamayacağı bir değerdir. Tam da bu noktada kendi sektöründe uzman olan Pomelo Soft, bu yükü omuzlayarak markalara zamanlarını geri verir. Projenizi geliştirip teslim ederek olası tüm problemleri çözmek için 7/24 hızlı destek hizmeti sunar.

  1. Zaman kaybını önlemek
  2. Kendi sektörünüzün trendlerini kaçırmamak
  3. Çağın gerisinde kalmamak
  4. Olası bir problemi hızlıca çözüme kavuşturmak
  5. Marka vitrininizi çarpıcı kılmak 

hızlı destek hizmetinin neden gerekli olduğunu açıklayan bazı nedenlerdir.

Müşterilerimizin projeleri için hızlı destek anlaşmamız ile 7/24 proje takibi ve hızlı destek sunuyoruz. Pomelo Soft şimdiye kadar geliştirdiği tüm yazılım çözümlerinde elde ettiği başarısını referanslarıyla göstermektedir. Şimdiye kadar teslim etmiş olduğumuz bazı projeler için buraya tıklayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ve çay - kahve davetimize katılabilirsiniz. 😊