Google Adwords | Google Adwords Reklam | İstanbul Adwords Firması

Google Adwords Reklam Yönetimi; Google’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bir reklam dünyasıdır. Google Adwords ile ürün veya hizmetinizi ilgili kişilere kolayca ulaştırabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kurumsal İstanbul Adwords Firması

GOOGLE ADWORDS NEDİR?

Google, dünya genelinde en çok tercih edilen arama motorlarının başında geliyor. Gelişen internet ağı üzerinde giderek yeni kavramlar ve hizmetler ortaya çıkıyor. Web sitelerinin çoğalması da milyonlarca insanın zamanının büyük kısmını web üzerinde geçirmesine neden oluyor. Kullanıcılar ağ üzerinden istedikleri bilgiye, ürüne ulaşıyor.

Google Adwords de Google’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bir reklam dünyası. Dolayısıyla milyonlarca insanın her gün internet ortamında vakit geçirmesi bu teknolojiyi dünya reklam pazarının en büyük oyunculardan biri yapıyor. Sonucunda da verilen reklamlar büyük kitleler tarafından görülüyor. Bu sayede web siteniz, e-ticaret siteniz daha fazla kullanıcıya ulaşmış oluyor. Reklamlar Google’da metin olarak, resimli ve videolu şekilde verilebiliyor. Metin halinde verilen reklamlar en çok tercih edilenler.

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARINDAN NASIL YARARLANILIYOR?

Bu teknolojinin kullanımı oldukça basit. Bütçeniz ne olursa olsun bu fırsattan yararlanabilirsiniz. İlk olarak başvuru yapmanız gerekmektedir bunun için de bir Google hesabınızın ve web sitenizin olması yeterli. Buradan şahıslar veya firmalar markalarının reklamlarını kendileri istedikleri şekilde oluştururlar. Reklamınızın görülmesini istediğiniz yeri seçebilir ve hangi kesime ulaşmak istiyor iseniz anahtar kelimelerinizi seçebilir ve bu anahtar kelimelere tıklama başına maliyet ödeyebilirsiniz. Örneğin siz televizyon satışı yapan bir firmasınız. Seçtiğiniz anahtar kelimeler de “ televizyon fiyatları” “televizyon markaları” gibi anahtar kelimeler oluşturduğunuzda ve bu kelimeler arandığında ilk sıraya çıkabilirsiniz. Google reklamı yerleştirmeden önce sizden ücret talep etmiyor eğer reklamınız tıklanırsa ücretlendiriliyorsunuz. Anahtar kelimelerinizin sayısına ve rekabet ortamına göre sizden daha çok ücret talep ediyor. Yeni bir site açmışsanız ve sitenizi daha üst sıralara taşımak istiyorsanız Google Adwords sitenizi geliştirmede büyük fayda sağlayacaktır.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın